0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Záujemca

Výročie

Úsek zriaďovateľky a riaditeľky SÚKROMNEJ SPOJENEJ ŠKOLY

školský rok 2019/2020

Mgr. Eva Bednáriková
  • zriaďovateľka a riaditeľka organizačných zložiek:
    • Súkromné gymnázium
    • Súkromná základná škola
  • učiteľka občianskej náuky
  • vedúca PK SJL, spoločenskovedných a výchovných predmetov
  • výchovná poradkyňa
  • Mgr. Ingrid Galeštoková
  • pedagogická zástupkyňa riaditeľky školy organizačnej zložky: Súkromná základná škola
  • učiteľka roč.1-4
  • triedna učiteľka VI.A
  • vedúca SŠKD
  • koordinátorka Zápisu detí do 1. ročníka SZŠ
  • koordinátorka Školy v prírode
  • Pedagogickí zamestnanci

    Meno a priezvisko Triednictvo
    Vychovávateľka
    (oddelenie)
    Kvalifikácia

    Vyučuje

    Pracovná pozícia (vnútroškolské funkcie)

    Mgr. Silvia Antoliková

    I. A

  • vedúca MZ
  • učiteľka 1. – 4. ročníka SZŠ
  • učiteľka prírodovedy a vlastivedy v IV. A triede SZŠ
  • Mgr. Zuzana Kukuricášová

    I. B

  • učiteľka 1. – 4. ročníka SZŠ
  • učiteľka prírodovedy a vlastivedy v IV. B triede SZŠ
  • učiteľka výtvarnej výchovy v II. B triede SZŠ
  • Mgr. Diana Péteryová

    II. A

  • učiteľka 1. – 4. ročníka SZŠ
  • učiteľka ANJ v I. A triede SZŠ metódou Jolly Phonics
  • učiteľka ANJ v IV. A triede SZŠ
  • koordinátorka výchovy k manželstvu a rodičovstvu
  • Mgr. Zuzana Džavanová

    II. B

  • učiteľka 1. – 4. ročníka SZŠ
  • učiteľka slovenského jazyka v IV. B triede SZŠ
  • Mgr. Simona Miklošová

    III. A

  • učiteľka 1. – 4. ročníka SZŠ
  • učiteľka výtvarnej výchovy
  • učiteľka hudobnej výchovy
  • Mgr. Barbora Martičeková

    III. B

  • učiteľka 1. – 4. ročníka SZŠ
  • učiteľka etickej výchovy v 1. – 4. ročníku SZŠ
  • Mgr. Lenka Hodorová

    IV. B

  • učiteľka 1. – 4. ročníka SZŠ
  • učiteľka ANJ v 1. - 3. ročníku SZŠ metódou Jolly Phonics
  • učiteľka ANJ v IV. B triede SZŠ
  • Mgr. Lenka Volčková

    V. A

  • učiteľka matematiky
  • učiteľka biológie
  • učiteľka chémie
  • učiteľka informatiky v 3. a 4. ročníku SZŠ
  • vedúca PK prírodovedných vyučovacích predmetov
  • koordinátorka medzinárodného programu Primary Years Programme
  • Mgr. Jana Uličná

    VI. A

  • učiteľka slovenského jazyka a literatúry
  • učiteľka dejepisu
  • učiteľka občianskej náuky
  • učiteľka výtvarnej výchovy v V. A, VI. A  a VIII. A triede SZŠ
  • vedúca PK SJ, spoločenskovedných a výchovných vyučovacích predmetov
  • koordinátorka Žiackej školskej rady a Detského parlamentu
  • Mgr. Anastázia Sepešiová

    VIII. A

    IX .oddelenie

    (V. A+VI. A)

  • učiteľka geografie
  • učiteľka občianskej náuky
  • učiteľka etickej výchovy
  • vychovávateľka SŠKŽ
  • výchovná poradkyňa
  • koordinátorka Európskeho klubu
  • Mgr. Kornélia Vojtaníková

    -

  • učiteľka matematiky
  • učiteľka anglického jazyka
  • vedúca PK cudzích jazykov

  • koordinátorka učiteľov uplatňujúcich jazykové vzdelávanie metódou CLIL v nejazykových vyučovacích predmetoch ( 1. – 8. ročník SZŠ)
  • koordinátorka projektových aktivít
  • Odborný garant pre

  • vzdelávanie cudzincov
  • vzdelávanie slovenských žiakov prichádzajúcich z cudzojazyčného prostredia
  • Ing. Zdena Weagová

    -

  • učiteľka fyziky
  • učiteľka informatiky
  • učiteľka techniky
  • Mgr. Štefan Kontroš

    -

  • telesnej a športovej výchovy
  • učiteľ pracovného vyučovania v III. B, IV. A a IV. B triede SZŠ
  • koordinátor Didaktických hier a Účelového cvičenia
  • koordinátor Lyžiarskeho výcviku
  • koordinátor Plaveckého výcviku
  • Mgr. Slavomíra Katkovová

    -

  • učiteľka ruského jazyka
  • PhDr. Angelika Dubíková

    -

  • učiteľka nemeckého jazyka
  • Mgr. Michal Porvažník

    -

  • učiteľ španielskeho jazyka
  • Mgr. Gabriela Vojteková

    -

  • učiteľka náboženskej výchovy
  • Mgr. Zuzana Pastoreková

    I. oddelenie

    (I. A)

  • vychovávateľka SŠKD
  • Dominika Fudalyová

    II. oddelenie

    (I. B)

  • vychovávateľka SŠKD
  • Mgr. Jana Gajková

    III. oddelenie

    (II. A)

  • vychovávateľka SŠKD
  • koordinátorka výchovy k ľudským právam
  • Ivana Jarošová

    IV. oddelenie

    (II. B)

  • vychovávateľka SŠKD
  • koordinátorka prevencie a zdravotnej výchovy
  • koordinátorka voľného času v SŠKD
  • Katarína Frančáková

    V. oddelenie

    (III. A)

  • vychovávateľka SŠKD
  • Andrea Jevická

    VI. oddelenie

    (III. B)

  • vychovávateľka SŠKD
  • Mgr. Martina Eštoková

    VII. oddelenie

    (IV. A)

  • učiteľka hudobnej výchovy v V. A, VI. A 
  • VIII. A triede SZŠ
  • vychovávateľka SŠKD
  • koordinátorka environmentálnej výchovy
  • Bc. Simona Takácsová

    VIII. oddelenie

    (IV. B)

  • vychovávateľka SŠKD
  • Ing. Anna Golianová, PhD.

    X. oddelenie SŠKŽ

    (VIII. A)

  • vychovávateľka SŠKŽ
  • Zahraniční lektori

    Mark Colin Britten
  • lektor anglického jazyka
  • Jake Edmonds
  • lektor anglického jazyka
  • Technicko – hospodárski zamestnanci

    Mgr. Stanislava Krasnayová
  • administratívna pracovníčka
  • sekretárka
  • hospodárka školy
  • Ing. Veronika Voľanská
  • účtovníčka
  • mzdárka
  • personalistka