0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Záujemca

Výročie

Úsek zriaďovateľky a riaditeľky SÚKROMNEJ SPOJENEJ ŠKOLY

školský rok 2018/2019

Mgr. Eva Bednáriková
  • zriaďovateľka a riaditeľka organizačných zložiek:
    • Súkromné gymnázium
    • Súkromná základná škola
  • učiteľka občianskej náuky
  • vedúca PK SJL, spoločenskovedných a výchovných predmetov
  • výchovná poradkyňa
  • Mgr. Ingrid Galeštoková
  • pedagogická zástupkyňa riaditeľky školy organizačnej zložky: Súkromná základná škola
  • učiteľka roč.1-4
  • triedna učiteľka III.A
  • vedúca SŠKD
  • koordinátorka Školy v prírode
  • Pedagogickí zamestnanci

    Meno a priezvisko Triednictvo
    Vychovávateľka
    (oddelenie)
    Kvalifikácia

    Vyučuje

    Pracovná pozícia (vnútroškolské funkcie)

    Mgr. Diana Péteryová I. A
  • učiteľka 1. – 4. ročníka
  • učiteľka ANJ v III. A a IV. A triede SZŠ
  • koordinátorka výchovy k manželstvu a rodičovstvu
  • Mgr. Alžbeta Marcinová I. B
  • učiteľka 1. – 4. ročníka
  • Mgr. Lýdia Novacká II. A
  • učiteľka roč.1-4
  • učiteľka ANJ v 1.a 2. ročníku metódou Jolly Phonics
  • učiteľka informatiky v 3. a 4. ročníku SZŠ
  • Mgr. Barbora Martičeková II. B
  • učiteľka roč.1-4
  • učiteľka etickej výchovy v 1. – 5. ročníku SZŠ
  • Mgr. Lenka Hodorová III. B
  • učiteľka roč.1-4
  • učiteľka ANJ v 1. a 2. ročníku SZŠ metódou Jolly Phonics a ANJ v III. B triede SZŠ
  • Mgr. Silvia Antoliková IV. A
  • učiteľka roč.1-4
  • vedúca MZ
  • učiteľka prírodovedy a vlastivedy v III. A triede SZŠ
  • koordinátorka Didaktických hier
  • Mgr. Jana Uličná V. A
  • učiteľka slovenského jazyka a literatúry
  • učiteľka dejepisu
  • koordinátorka Žiackej školskej rady a Detského parlamentu
  • Mgr. Anastázia Sepešiová VII. A
    VIII .oddelenie (V. A)
  • učiteľka geografie
  • učiteľka etickej výchovy
  • vychovávateľka SŠKŽ
  • koordinátorka Európskeho klubu
  • Mgr. Simona Miklošová  
  • učiteľka roč.1-4
  • učiteľka výtvarnej výchovy
  • učiteľka hudobnej výchovy
  • učiteľka pracovného vyučovania
  • učiteľka etickej výchovy v 3. ročníku
  • Mgr. Lenka Volčková  
  • učiteľka matematiky
  • učiteľka biológie
  • koordinátorka medzinárodného programu Primary Years Programme
  • Mgr. Kornélia Vojtaníková  
  • učiteľka matematiky
  • učiteľka anglického jazyka
  • vedúca PK prírodovedných predmetov
  • vedúca PK cudzích jazykov
  • koordinátorka učiteľov uplatňujúcich jazykové vzdelávanie metódou CLIL v nejazykových vyučovacích predmetoch ( 1. – 7. ročník SZŠ)

  • Odborný garant pre
  • vzdelávanie cudzincov
  • vzdelávanie slovenských žiakov prichádzajúcich z cudzojazyčného prostredia
  • Ing. Zdena Weagová, PhD.  
  • učiteľka anglického jazyka
  • učiteľka matematiky
  • učiteľka fyziky
  • učiteľka techniky
  • RNDr. Miroslava Kičová  
  • učiteľka chémie
  • Mgr. Štefan Kontroš  
  • učiteľ telesnej výchovy
  • učiteľ športovej výchovy
  • koordinátor Účelového cvičenia
  • koordinátor Lyžiarskeho výcviku
  • koordinátor Plaveckého výcviku
  • Mgr. Slavomíra Katkovová  
  • učiteľka ruského jazyka
  • PhDr. Angelika Dubíková  
  • učiteľka nemeckého jazyka
  • Mgr. Michal Porvažník  
  • učiteľ španielskeho jazyka
  • Mgr. Gabriela Vojteková  
  • učiteľka náboženskej výchovy
  • Mgr. Jana Gajková I. oddelenie
    (I. A)
  • vychovávateľka SŠKD
  • Ivana Jarošová II. oddelenie
    (I. B)
  • vychovávateľka SŠKD
  • koordinátorka prevencie a zdravotnej výchovy
  • koordinátorka voľného času v SŠKD
  • Katarína Frančáková III. oddelenie
    (II. A)
  • vychovávateľka SŠKD
  • Mgr. Michaela Marecká IV. oddelenie
    (II. B)
  • vychovávateľka SŠKD
  • koordinátorka výchovy k ľudským právam
  • Mgr. Miroslava Vargová V. oddelenie
    (III. A)
  • vychovávateľka SŠKD
  • Bc. Simona Takácsová VI .oddelenie
    (III. B)
  • vychovávateľka SŠKD
  • Bc. Zuzana Oreničová VII. oddelenie SŠKD
    (IV. A)
  • vychovávateľka SŠKD
  • Ing. Anna Golianová, PhD. IX. oddelenie SŠKŽ
    (VII. A)
  • vychovávateľka SŠKŽ
  • Mgr. Zuzana Kukuricášová  
  • rodičovská dovolenka
  • Zahraniční lektori

    Mark Colin Britten
  • lektor anglického jazyka
  • Technicko – hospodárski zamestnanci

    Mgr. Stanislava Krasnayová
  • administratívna pracovníčka
  • sekretárka
  • hospodárka školy
  • Ing. Veronika Voľanská
  • účtovníčka
  • mzdárka
  • personalistka